Skip to content

Nasi artyści

Możesz wybrać kto najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom

Poznaj team pod przewodnictwem utytułowanego i cenionego na całym świecie tatuażysty, Piotra „Deadi” Dedela. 

Tattooing at its finest

Artyści studia

Deadi

Piotr "Deadi" Dedel

Tatuować zacząłem w 2006 roku. Kiedy rzuciłem studia na Architekturze Krajobrazu. Wcześniej zajmowałem się rysunkiem, stąd moje zamiłowanie do detali, ornamentów i płynnych przejść kolorów. Najbardziej lubię dziarać tajemnicze, raczej mroczne rzeczy, lecz jestem otwarty na ładne ozdobne, tatuaże kosmiczne, kwiatowe, biomechanikę, twarze, zwierzęta, przenikające się krajobrazy, różne tekstury i eksperymenty…

Dlaczego Schiza tattoo

Wysoki poziom, odpowiedzialność i pełna profeska

Zaufanie którym nas obdarzacie mobilizuje nas do świadczenia najwyższej klasy usług, przekraczania granic artystycznej kreatywności i tworzenia wyjątkowego klimatu, w którym będziecie czuć się w pełni komfortowo.

Doświadczenie

Zebraliśmy team, abyś mógł wybrać odpowiedni styl dla siebie. Każdy z nas ma inne doświadczenie i kierunek w którym się specjalizuje.

Profesjonalizm w każdym calu

Studio spełnia wszelkie wymogi higieny, dbałość o sterylność zapewnia Autoklaw klasy B.

Wyjątkowe miejsce

Przyjazne miejsce, gdzie możesz liczyć na wyjątkowe traktowanie, dobrą kawę, muzykę i klimat, dzięki któremu poczujesz się jak w domu.

Kiedy trzeba coś załatwić...

Manager studia

Natalia

Natalia

Natalia dba o dopełnianie wszystkich formalności oraz porządkuje codzienną pracę studia. Jeśli myślisz że czegoś nie da się załatwić szybko i sprawnie – Natalia ogarnie to zapewne w 5 minut!

Jaki kontakt preferujesz?